chalupa Naproti Snezce

ubytovanie Horni Mala Upa
 

chalupa Naproti Snezce / ubytovanie Horni Mala Upa

chalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce

Chalupa naproti Snežce hotel ubytovanie Horní Malá Úpa:
Ubytovanie naproti Snežce je situované v peknej, štýlovej, vysokohorskej chalupe u horskej asfaltovej cesty na hrebeňoch Krkonôš, 1090m nm s priamym výhľadom na Sniežku. Klasická chalupa s jednou z najkrajších vyhliadok na celé údolie Malej Úpy a na horu Snežku je k prenájmu po celý rok.

Hotel Chalupa naproti Snežce Horní Malá Úpa ubytovanie:
Chalupa ponúka ubytovanie v súkromí s maximálnou kapacitou pre 17 osôb. Predsieň je vybavená lehátkami na posedenie na slnku, ohnisko s piknikovým stolom a k tomu 1000 m horskej lúky. Plne vybavená kuchyňa s chladničkou, 4 spálne (3, 4, 4 a 6 lôžok), sprcha, vaňa, WC. Spoločenská miestnosť s posedením a jedálenským stolom, televízorom a satelitom, el. šípky, vonkajšie posedenie, ohnisko, prenosný gril, malý laminátový bazén.

Horní Malá Úpa hotel ubytovanie Chalupa naproti Snežce služby:
Parkovanie v lete priamo u chalupy, v zime na centrálnom parkovisku v Malej Úpe, vzdialenom iba 300m. V chalupe je minibar ako samoobsluha. V zimnom období zaistený transport batožiny z parkoviska. Wi-fi pripojenie na Internet. Neďaleko Chalupy naproti Sniežke sa nachádza reštaurácia a obchod.

Ubytovanie Chalupa naproti Snežce hotel Horní Malá Úpa voľný čas:
Chalupa už podľa svojho názvu prezrádza, že je vzdialená neďaleko od hory Snežky (7 km). V zime je tu možné zjazdové lyžovanie, vysoko atraktívne terény pre bežecké lyžovanie, zimná turistika, sánkovanie, bobovanie, sauna + bazén (za poplatok) - vzdialený 300 m. V lete turistika po hrebeňoch Krkonôš, cykloturistika, kondičné behanie, plávanie a surfing v Poľsku - vodná nádrž je vzdialená 6km. Typy na výlet: Zámok Horní Maršov, Žaclér, Fort, Vrchlabí. Zrúcanina Vernírovice, Hrádeček, Velká Úpa. Múzeum Krkonošské Vrchlabí. Rozhľadne.

chalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce - Pri hotely je vlastné parkoviskochalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce - možnosť pripojenia na internetchalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce - k dispozícii letná terasachalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce - Televizor má príjem satelitných  programůchalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce - Iybz sú vybavené televízoromchalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce - Izby s vlastnou kúpelkouchalupa Horni Mala Upa Naproti Snezce - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: